وبلاگ - آخرین اخبار
بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو چیست؟

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو یا پیوند مو چیست؟

امروزه با توجه به تاثیر موی سر در زیبایی چهره، نیاز به کاشت مو بیشتر از بیش احساس می شود. ریزش مو ممکن است بدلیل عوامل ژنتیکی وراثتی باشد و یا بصورت موضعی بخش هایی از سر در اثر جراحی های انجام شده و یا روش های آرایش مو و مدل بستن مو، کم مو شده باشد. گاهی نیز بدلیل سانحه یا تصادف و یا سوختگی بخش هایی از موی سر و یا ابرو ممکن است دچار طاسی شده باشد.

بنابراین کاشت مو امروزه به روش های مختلفی انجام میگیرد. که ما در این مطلب در ابتدا سعی داریم روش های مختلف کاشت مو را توصیف کنیم و سپس به مزایا و معایب روش های مختلف کاشت مو بپردازیم و همچنین توصیف میکنیم موهای کاشته شده چگونه رشد می کنند و  در قبل نیز گفتبم چه مراقبت هایی بعد کاشت مو باید رعایت کنیم و همچنین چه انتظارات و دغدغه های بعد از کاشت مو داریم و در آخر بهترین روش کاشت مو را نتیجه گیری می کنیم

انواع روش های کاشت مو یا پیوند

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش Combination

کاشت مو به روش SUT


۱- کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT  تکنیکی است که در آن بصورت همزمان فولیکول های مو از ناحیه دهنده (بانک مو) جدا شده و در ناحیه گیرنده (قسمت بدون مو) کاشته میشود. کاشت مو در تبریز به روش FIT یک روش کمتر تهاجمی که متخصص، واحد های مو را با هنرمندی خاصی آنها را در قسمت جلوی سر که به آن احتیاج می باشد کاشت می کند.

مزیت های کاشت مو  به روش FIT

۱- بالاترین تراکم مو

۲- عدم وجود اسکار

۳- بهبود سریع

۴- طبیعی ترین و منحصر بفرد ترین خط رویش مو

۵- بدون نیاز به استراحت و بستری

۶- بدون نیاز به برش پوست سر


۲- کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT تکنیکی است که در آن پوست سر به صورت نواری برش داده می شود و فولیکول ها را بصورت تکه ای از آن نوار جدا کرده و به قسمت جلوی سر کاشته میشود. در این روش بدلیل برش و بخیه و درد و خونریزی بیماران ناراضی هستند و به این روش راضی نمی شوند.

بهترین روش کاشت مو

۳- کاشت مو به روش Combination (ترکیبی)

در این روش اول یک نوار از قسمت بانکی مویی برش داده می شود و پس از آن از قسمت های باقی مانده قسمت بانک مویی به روش FIT فولیکول ها برداشته می شود. در این روش پیوند مو بدلیل برش و بخیه زدن بانک مویی باز هم بیماران تمایل زیادی به این روش ندارند.


بهترین روش کاشت مو در طراحی خط موی سر چه پارامترهایی مهم است؟

طراحی خط رویش سر مهم ترین و حساس ترین بخش عمل کاشت مو می باشد خط مو قاب چهره و ارتفاع پیشانی را تعیین می کند و خط موی طبیعی نباید صاف، خیلی بالا و یا خیلی پایین باشد. خط مو باید متناسب با سن فرد و ترکیب چهره او تعیین شود و باید نمای نامنظم و زیگزاگ داشته باشد.
و در قسمت جلوی سر باید فولیکول های حاوی یک تار مو با زاویه ۳۰ درجه کاشته شود و این قسمت از کار پیوند به مهارت و تجربه متخصص بستگی دارد


نتیجه گیری:

بهترین روش کاشت مو کدام است؟

تاکنون بهترین روش کاشت مو در علم پزشکی روز دنیا روش کاشت مو به روش FIT شناخته شده است. از لحاظ هزینه و قیمت هم چندان تفاوتی با روشهای دیگر ندارد. در حال حاضر این روش مو بدلیل عدم باقی گذاشتن جای اسکار و انجام عمل بدون درد و خونریزی و بیهوشی هر روز محبوب تر می شود. در این تکنیک موفق کاشت مو تراکم عالی، خط رویش کاملا طبیعی و عدم وجود نمای عروسکی فقط به هنر جراح شما بستگی دارد. و از مزیت های کاشت مو به این روش این است که نیازی به برش سر نیست و خط رویش مو بسیار طبیعی و منحصر بفرد میباشد و این نوع عمل کاشت مو نیاز به بستری و استراحت ندارد و از همه مهمتر بالاترین تراکم مو را می دهد.

کلینیک پوست و مو آرمان

تبریز ، ولیعصر، خیابان همافر، خیابان نگین پارک، ساختمان آژانس ترکیش ایرلاین، پلاک 57، طبقه 4، واحد A4
تبریز, آذربایجان شرقی
ایران
تلفن : 04133263331
تلفن ثانویه: 04133263334

سایر خدمات پزشکی ما

تزریق بوتاکس و ژل در مطب دکتر محمد باقر عمرانی واقع در ولی عصر، ساختمان پزشک من

سایر مطالب:

قیمت یا تعرفه کاشت مو در تبریز

مطالب کاشت مو پاورقی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک آرمان

تبریز – ولیعصر، خیابان همافر، خیابان نگین پارک، ساختمان آژانس ترکیش ایرلاین، پلاک ۵۷، طبق ۴، واحد A4


تماس با ما

۰۴۱۳۳۲۶۳۳۳۱

۰۴۱۳۳۲۶۳۳۳۴

مطالب

اینستاگرام